Pliki-festiwal

Zobacz aktualny regulamin  
Klauzula informacyjna dla rodzica (uczestnik niepełnoletni) 
Klauzula informacyjna dla uczestnika pełnoletniego  
Zobacz regulamin statuetki  

Instrukcja wypełniania Karty zgłoszenia:

1.    Pobierz Kartę (plik PDF) i zapisz w swoim komputerze.
2.    Wypełnij formularz.
3.    Kliknij ten >>> link <<< i zarezerwuj wybraną piosenkę turystyczną, wpisując obok jej tytułu nazwę patrolu (wykonawcy).
4.    Wróć do formularza i kliknij pole „Prześlij formularz”.
5.    Zapisz plik, wdrukuj, uzupełnij o wymagane podpisy i przywieź ze sobą na festiwal.

UWAGA:
1.    Piosenka zarezerwowana przez innego wykonawcę nie może już być wybrana.
2.    Nie wybieramy piosenki wykonywanej przez siebie w poprzednich edycjach festiwalu.
3.   Rezerwacja piosenek odbywa się po zalogowaniu za pomocą konta zhp.net.pl, w przypadku chęci wybrania piosenki przez patrol spoza ZHP należy skontaktować się z Komendantem festiwalu, tel. 604 821 544 lub 692 580 023.
4.   W razie problemów z wbudowaną w formularz opcją wysyłania prosimy o wysłanie wypełnionego formularza jako załącznik na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszenia  

Dodatkowe instrukcje dotyczące wysyłania formularza za pomocą wbudowanej funkcji:

Aby przesłać wypełniony formularz za pomocą wbudowanej funkcji, użytkownik musi albo dysponować aplikacją poczty e-mail oraz połączeniem z serwerem pocztowym, albo konta poczty WWW. Program Acrobat obsługuje większość aplikacji pocztowych.

Po kliknięciu „Prześlij formularz” pojawi się okienko z prośba wypełnienia adresu email z jakiego będzie wysyłany wypełniony formularz oraz imienia i nazwiska, następnie klikając „Wyślij” otrzymamy kolejne okienko z pytaniem „Wyślij za pomocą”, tu mamy do wyboru „Domyślna aplikacja e-mail (Microsoft Outlook lub inne)” lub „Użyj konta webmail”.

W przypadku wyboru wysłania za pomocą domyślnej aplikacji e-mail, użytkownik musi posiadać w systemie skonfigurowaną aplikację do obsługi poczty elektronicznej (np. Outlook Express lub MS Outlook w systemie MS Windows, Evolution w systemie Linux itp.). W konsekwencji automatycznie zostanie przygotowana gotowa wiadomość w skrzynce nadawczej, aby wysłać tak sporządzoną wiadomość z wypełnionym formularzem należy mieć uruchomioną aplikację klienta poczty e-mail, jeżeli wiadomość dalej nie pojawiła się w folderze „Wysłane” należy kliknąć w aplikacji „Wyślij/Odbierz”.

Przy skorzystaniu z drugiej opcji „Użyj konta webmail” powinno się mieć przygotowane dane konfiguracji swojego konta email, takie jak adresy serwerów wychodzących oraz porty na jakich przebiega z nimi komunikacji. Jest to opcja mająca większy poziom trudności.

Jeżeli jednak w dalszym ciągu masz problem z wbudowaną w formularz opcją wysyłania prosimy o wysłanie wypełnionego formularza jako załącznik do wiadomości email na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Strona Główna | Powrót