Założenia i organizacja
Wpisany przez Maciej Syrek | środa, 01 lutego 2012 18:36 | Odsłony: 10086 | PDF | Drukuj | Email |

Organizatorami festiwalu są:
  • Krąg Instruktorski „Bumerang” działający przy Hufcu ZHP Wrocław;
  • Komenda Hufca ZHP Wrocław.

Festiwal organizowany jest dla zuchów, harcerzy i instruktorów ze wszystkich organizacji harcerskich działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Termin festiwalu:
  • 16-18 marca 2018 r.
Miejsce festiwalu:
  • zakwaterowanie: informację podamy niebawem;
  • przesłuchania konkursowe, warsztaty i koncert galowy: Akademickie Centrum Kultury Akademii Wojsk Lądowych przy ul. Czajkowskiego we Wrocławiu.

Zwycięzcami konkursu zostają zuchy, harcerze i instruktorzy wyłonieni przez jury festiwalu.

Przewiduje się nagrody dla najlepszych we wszystkich kategoriach, Złoty, Srebrny i Brązowy Bumerang od Kręgu Instruktorskiego „Bumerang, a także pamiątkowe dyplomy i znaczki festiwalowe dla wszystkich wykonawców.